ANASAYFA | E-MAİL | FACEBOOK| TWİTTER | İLETİŞİM
E-Bültene Üye Olun
  ÜYE GİRİŞİ
Kullanıcı Adı
Şifre
Yeni Üye | Şifremi Unuttum
  ÜRÜN ARAMA
  ÜRÜN KATEGORİSİ
  HABER ve DUYURULAR
SİTEMİZE ÜYE OLUN

Sitemize üye olarak stok bilgilerine ve ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Mavis Promotion Kuzeydoğu Group bünyesinde 2002 yılında ürün reklamcılığı konusunda hizmet vermek üzere faaliyete geçmiş, gelen yoğun talepler doğrultusunda 2007 yılında Almanya’ da şubeleşerek Avrupa Pazarında yerini almıştır.

Ürün reklamcılığı konusunda, ağırlıklı olarak Turizm ve Otel Grupları firmamızın başlıca müşteri portföyünü teşkil etmektedir. 

Avrupa Birliği’ ne üye tüm ülkelerde düzenlenen fuarlara promosyon ürünleri şubemiz aracılığıyla gönderilebildiği gibi, bu ürünlerin sizler adına yurdışında depolanmasıda artık tarafımızca sağlanmaktadır. 

Ürün reklamcılığı, belirlenmiş hedef kitleye satış amacı gütmeden, ticari ürün kullanarak bir mesaj göndermektir. Bu ürünlere promosyon ürünleri denir ve çok geniş bir yelpaze içinde giyecek eşyaları, tekstil ürünleri, takvim, saat, kalem gibi pekçok ürünleri içerisine alır. 

Bu medyada kullanılan ürünlerde olması gereken üç önemli özellik vardır; 

Birincisi kullanılır olması, ikincisi evrensel olması, üçüncüsü ise satış değerine göre daha yüksek algılanma değerinde olmasıdır. Bu özellikler sayesinde verilen mesajın hedefle olan birlikteliği daha uzun süreli ve kalıcı olur. 

Ürün reklamcılığında kullanılabilir bir ürün aracılığı ile verilen mesaj, hedefine ulaştığı zaman güzel sonuçlar doğurur. Özellikle ürün, doğru mesajla, doğru zamanda, doğru hedefe sunulursa …

Geri