ANASAYFA | E-MAİL | FACEBOOK| TWİTTER | İLETİŞİM
E-Bültene Üye Olun
  ÜYE GİRİŞİ
Kullanıcı Adı
Şifre
Yeni Üye | Şifremi Unuttum
  ÜRÜN ARAMA
  ÜRÜN KATEGORİSİ
  HABER ve DUYURULAR
SİTEMİZE ÜYE OLUN

Sitemize üye olarak stok bilgilerine ve ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Avrupa Stoklu Ürünlerimiz; 

Katalogumuz yaklaşık 550-600 değişik ürün içermekte olup bu ürünler Avrupa Stoklarımızda yer almaktadır. Teslim süreleri 7-15 gün içinde gerekli kişiselleştirmeler yapılarak gerçekleştirilmektedir. Ürünlerimizle ilgili detayları www.mavispromotion.com adresinde de bulabilirsiniz. 

Avrupa stoklu ürünlerimizin katalogumuzda ve web sitemizde liste fiyatları yer almaktadır. Müşterilerimize ürün talep adetleri ve yıl içindeki toplam alımlarına göre çeşitli indirim oranları uygulanmaktadır. Aynı ürünleri teslimat süreleri müsait olunması durumunda Uzak Doğu kaynaklı olarak 70-75 gün ortalama teslim süreleri ile çok daha hesaplı fiyatlarla tedarik etme imkanımızda mevcuttur. 

İstanbul Stoklu Ürünlerimiz ; 

Avrupa stoklu ürünlerimizden sonra 2012 temmuz ayı itibariyle İstanbul depomuzda faaliyete geçmiştir. Katalogumuzda yer alan bir çok ürün Istanbul depomuzda yer almaktadır. Kişiselleştirme işlemleri ile beraber 1-2 günde teslimatlar gerçekleştirilebilmektedir. 

Uzak doğu ithalat projesel çalışmalar; 

Mavis Promotion, firmaların talepleri doğrultusunda Uzak doğu’dan araştırmalar yapmak suretiyle ithalat gerçekleştirmektedir. Üretilen ürünlerin kalite kontrolü ile müşterilerimizin projeleri için çok hızlı ve efektif araştırmalar yapılabilmektedir. Bu araştırmalar sonucunda elde edilen numuneler müşterilerimize 7–10 gün arasında ulaştırılıp projenin bir an önce gerçekleştirilebilmesi sağlanmaktadır. 

Yerli üretim; 

Tekstil Ürünleri ve Sarraciye ürünleri konularında ciddi çalışmalar yapılmakta olup bir çok önemli projeye imza atılmıştır. Özellikle deri ve suni deri ürünler konusundaki ortağımız ile beraber yapılmakta olan projelerde çok başarılı sonuçlar alınmıştır. Promosyonel Tekstil ürünlerinde de kuruluşumuzdan beri ortaklığımızı devam ettirmekte olduğumuz üreticimizle kusursuz hizmet verebilmekteyiz. 

Geri